Moduly

Fakturácia online

superfaktúra online fakturácia

Založili ste si živnosť a hneď vám prišiel domov list s ponukou na kúpu ekonomicko-fakturačno-skadovo-neviem čo systému za strašne veľa tisíc eur. Alebo aspoň za 500, keď už nie strašne veľa. Lenže ktorý začínajúci podnikateľ na to má? A aj keď má, neexistujú lacnejšie varianty? Áno, existujú. A o jednej si teraz povieme.

Najlacnejšou variantou asi bude robiť faktúry v exceli. Alebo v obdobnom online nástroji od Google. Predpokladám, že o takúto variantu nemáte záujem. Dnes sa to dá robiť oveľa efektívnejšie. Faktúry budú dostupné vždy a hocikde vo svete, kde sa viete pripojiť na internet.

Dostupné online

Veľa cestujete? Potrebujete vytvárať faktúry „za pochodu“? Nie je problém. Stačí vám počítač a pripojenie na internet. Počítač dokonca ani nemusí byť váš. Stačí, ak sa prihlásite pod vlastným menom a heslom, a všetky faktúry máte na dosah ruky. Alebo kurzoru.

Neustále fungovanie faktúr zabezpečuje aj geografická záloha, ktorá sa stará o to, že keby celé Slovensko odpojili od elektriny, alebo by vybuchlo, k vašim faktúram sa dostanete aj tak. Pretože sú uložené aj na serveroch v zahraničí. Pre vašu väčšiu bezpečnosť.

Profesionálne faktúry

Samozrejme, spĺňajú všetky požiadavky zákona. Všetky zmeny sú okamžite zavedené do praxe. A okrem toho ešte aj vyzerajú profesionálne. A to preto, že aj faktúra je vaša vizitka. Nepokazte si imidž škaredými tabuľkami, na ktoré sa zle pozerá.

Zálohové faktúry a dobropisy

Vystavíte ľavou zadnou. A ešte ich viete aj jednoducho párovať. Takisto aj dodacie listy, príjmové a výdajové doklady. Takže vždy viete, ktoré dokumenty spolu súvisia.

A omnoho viac

Tento online nástroj na jednoduchú fakturáciu vám ponúka aj:

  • Čiastočné úhrady – nie všetci klienti platia naraz. Viete si tak evidovať všetky údaje. Zároveň vám ukáže, koľko peňazí vám ešte dlžia.
  • Periodické faktúry – Fakturujete pravidelne rovnakú sumu? Stačí to nastaviť raz a už to pôjde samo
  • Online faktúry – Vystavenú faktúru môžete rovno poslať mailom. Ak vám to nevyhovuje, môžete ju vytlačiť a poslať klasickou poštou. Alebo to spravia za vás
  • Zelené faktúry – Ste fanúšikom ekologického zmýšľania? Ak využijete hybridnú poštu, nechajte si faktúry tlačiť na recyklovaný papier.
  • DPH – platca, neplatca, čiastočný platca? Nie je problém. A vďaka automatickému výpočtu máte vždy prehľad o stave DPH.
  • Upomienky – nie všetci klienti sú vzorní. Pokorné a slušné upomienky sa dajú posielať automaticky.
  • Rôzne meny a cudzie jazyky – Potrebujete faktúrovať vo forintoch? Nie je problém. A faktúra bude aj v príslušnom jazyku.
  • Platby mobilom – pridajte štvorček na faktúru a váš klient vie zaplatiť pohodlne mobilom.

Úžasné, nie?

Ale stále neviete o čom sa bavíme?

O SuperFaktúre. Vyskúšajte si tento nástroj na 30 dní zdarma a viac už iný nebudete chcieť.

SuperFaktúra sa samozrejme dá prepojiť aj eshopom. Opýtajte sa svojho poskytovateľa alebo vyskúšajte UNIobchod.
Fakturácia online
5 (100%) 1 vote