Návody

Ako pridať správcu vašich služieb vo Websupporte

Z hľadiska bezpečnosti je nevhodné, aby ste posielali svoje prihlasovacie údaje do akýchkoľvek služieb. V prípade, že potrebujete, aby sa do Vášho účtu prihlásil aj niekto iný (napr. ja), môžete mu vo väčšine služieb vytvoriť nový účet. Ak už účet má, môžete ho pridať k svojim službám. Teraz sa pozrieme ako to spraviť vo websupporte.

  1. Prihláste sa do svojho účtu vo websupporte. Kliknite na Vaše meno a z ponuky vyberte Oprávnenia služby – Vytvorené mnou a tu vpravo hore kliknite na Udeliť oprávnenia

2. V druhom kroku vyberte službu, ku ktorej chcete dať prístup. Nemusí to byť každá doména alebo hosting. Môžete vybrať len jednu, ktorú mám práve teraz spravovať. A aj v rámci nej mi môžete dať len niektoré právomoci.

3. V ďalšom kroku vyberte užívateľa, ktorý má mať ku Vám prístup. Meno Vám buď poslali, alebo si vypýtajte. Ak som to ja, zadajte meno: matej.gellen

Ak daný užívateľ nemá ešte účet vo Websupporte, môžete mu poslať pozvánku na email.

4. Po potvrdení budete vidieť užívateľa v zozname. Po prijatí pozvánky už môžem s Vašimi službami pracovať. Keď sa spolupráca ukončí, môžete ma na tomto istom mieste zbaviť všetkých povolení na prácu s vašimi službami.

Ako pridať správcu vašich služieb vo Websupporte
5 (100%) 1 vote