Návody

Ako dostanem produkty z UNIobchodu do MALL-u?

Jeden z najväčších predajcov na Slovensku ponúka zaujímavú formu predaja pomocou partnerského programu. Stačí sa zaregistrovať a nahrať produkty do Mall. Možno to nebude úplne takto jednoduché, ale nie je to žiadna raketová veda.

Ako sa stať Mall partnerom

Stačí ak sa zaregistrujete v Mall partners na tejto adrese:

https://new-partners.mallgroup.com/registration?lang=sk

Ak by ten odkaz náhodou nefungoval, dajte mi vedieť, opravím ho. Prihlásenie potom nájdeš cez ich hlavnú stránku: https://partners.mallgroup.com/sk/

Po registrácii prídu od Mall potrebné dokumenty a inštrukcie. Jednou z nich bude nahratie produktov pomocou dátového feedu vo formáte xml.

Ako dostanem produkty z UNIobchodu do MALL-u?

  1. Prejdite do administrácie eshopu – Nastavenia – Prepojenia – XML Feedy
XML feedy v administrácii

2. Skopírujte adresu (1) Heuréka xml – systém UNIobchod nevytvára samostatný feed pre MALL, pretože MALL vie spracovať feed pre Heureku. Ak sa v zozname nenachádza, môžete si ho vytvoriť pomocou tlačidla (2) Prida XML export. Adresu následne vložíte na príslušné miesto v MALL administrácií.

Pre Mall môžete použiť aj dostupnostný feed od Heureky. Celkom jednoduché, však? Lenže tu to nekončí. Pravdepodobne budete musieť spárovať produkty, kategórie, varianty a parametre z Vášho eshopu s tými, ktoré ponúka Mall. K tomu Vám pomôže tento návod od Mall: https://knowledgebase.mallgroup.com/heureka-xml-feed-parovani-kategorii-parametru-a-hodnot-a-tvorba-variantnich-produktu/

Používate Pohodu?

Prenos produktov do MALLu z Pohody sa dá zabezpečiť pomocou connectoru, ktorý zabezpečuje spoločnosť NextCom. Hotové riešenie stačí zakúpiť a pohodlne používať. Samozrejme to už potom nie je len o prepojení na MALL. Pomocou Pohoda Connectoru dokážeme prepojiť celý Váš sklad a účtovníctvo s UNIobchodom a prepojenie na MALL je taký pekný bonus k tomu.

Potrebujete zefektívniť Váš eshop prepojením na MALL alebo vlastný sklad? Ozvite sa a pozrieme sa na možné riešenia.

Ako dostanem produkty z UNIobchodu do MALL-u?
5 (100%) 1 vote